Kategoria: Rada Miejska

Ogłoszono przez Dorota Kubacka

Skład Rady Miejskiej

 

Numer okręgu

Granice Okręgu

Radny

Funkcja w Radzie Miejskiej

Klub

Komisje Rady Miejskiej

Kontakt

1

ALEJA LIPOWA, CICHA, GENERAŁA ZAJĄCZKA, GRANICZNA, KRZYWA, KWIATOWA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MALINOWA, MIŁA, PARTYZANTÓW, PROSTA (parzyste: 6-8, 9-29), PRZYGRANICZNA, RÓŻANA, SZOSA ELBLĄSKA (16-35), USŁUGOWA, ZAMKNIĘTA

BILIŃSKA MIROSŁAWA

Radna

 

Komisja Pomocy Społecznej ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

Komisja Gospodarki i Finansów

 

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

bilinska@um.ostroda.pl

2

3-GO MAJA, BRZOZOWA, CELESTYNA MRONGOWIUSZA, DĘBOWA, GRABOWA, JASNA, KLONOWA, KONSTYTUCJI, ŁUCJI ANATOLAK, OLCHOWA, PARKOWA, PROSTA (1-5, 7), SZOSA ELBLĄSKA (2-15B), ŚWIERKOWA, TURYSTYCZNA, WIERZBOWA, ZAKOLE, ZIELONA

SĄGOL DARIUSZ

Radny

Klub Radnych

Prawo i Sprawiedliwość

Komisja Rewizyjna

(Z-ca Przewodniczącego)

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

sagol@um.ostroda.pl

3

ADAMA ASNYKA, JANA BAŻYŃSKIEGO, BRZEGOWA, GENERAŁA ANDERSA, GENERAŁA KUTRZEBY, GENERAŁA SOSNKOWSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA SEMBRZYCKIEGO, KOSYNIERSKA, KRÓTKA, LAZUROWA, LEŚNA, LETNIA, ŁÓDZKA, MARII KONOPNICKIEJ, FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO, MARII ZIENTARY-MALEWSKIEJ, MICHAŁA LENGOWSKIEGO, MIKOŁAJA REJA, NAROŻNA, OLSZTYŃSKA (71-77), OLSZTYŃSKA (59 i 59A), OSIEDLOWA, PANA TADEUSZA, PAUZEŃSKA, PERSKA, PLEBISCYTOWA (parzyste: 2-6, 7-8B,10-48), PLEBISCYTOWA (nieparzyste: 1-5A, 9), SPOKOJNA, TĘCZOWA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ

MONIST ANNA

Radna

Klub Radnych Dobro Wspólne

 

 

Komisja Rewizyjna

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

 

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

monist@um.ostroda.pl

4

ADAMA MICKIEWICZA (21-42), GARNIZONOWA, GENERAŁA ROJI, GEORGA JACOBA STEENKE, GUSTAWA GIZEWIUSZA, , KAZIMIERZA PUŁASKIEGO (2A-4), NADRZECZNA, NIEPODLEGŁOŚCI, OLSZTYŃSKA (1,4-57), POLNA, PRZEMYSŁOWA, WĄSKA

LESICKI ZBIGNIEW

Radny

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

Komisja Gospodarki i Finansów

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

lesicki@um.ostroda.pl

5

ADAMA MICKIEWICZA (2-13B), ADOLFA TETZLAFFA, DRWĘCKA (6-24), JANA STAPIŃSKIEGO, JÓZEFA SOWIŃSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO,KAZIMIERZA PUŁASKIEGO (6), MAZURSKA, PLAC TYSIĄCLECIA PP, SPICHRZOWA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, ŚW.DOMINIKA SAVIO, WŁADYSŁAWA REYMONTA, ZAMKOWA

LIBERACKI JAN

Radny

Klub Radnych Nowoczesna Ostróda

 

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

 

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

liberacki@um.ostroda.pl

6

11 LISTOPADA (parzyste: 28-36A, 59), HANKI ORDONÓWNY, HELENY MODRZEJEWSKIEJ, LUBAWSKA, MIECZYSŁAWY ĆWIKLIŃSKIEJ, STEFANA JARACZA (parzyste: 2-32, 36-44B)

DUDZIN JACEK

Radny

 

Komisja Gospodarki i Finansów

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

dudzin@um.ostroda.pl

7

FRANCISZKAŃSKA, JANA CHOMKI, LUDWIKA SOLSKIEGO, OSIEDLE MŁODYCH, STEFANA JARACZA (nieparzyste: 5-31, 34-35), WITKACEGO

POŁONIEWICZ ZBIGNIEW

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

Komisja Pomocy Społecznej ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

poloniewicz@um.ostroda.pl

8

11 LISTOPADA (18-23, nieparzyste: 29-53), BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ, JANA KOZIETULSKIEGO, JÓZEFA WYBICKIEGO, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, PIONIERSKA, ROMUALDA TRAUGUTTA, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (parzyste: 4-28, parzyste: 28C-28D), STEFANA BATOREGO, SZWOLEŻERÓW, TADEUSZA KOŚCIUSZKI (29-51), WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY (parzyste: 24-26, 43)

GAZDA WALDEMAR

Radny

Klub Radnych Dobro Wspólne

 

Komisja Gospodarki i Finansów

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

gazda@um.ostroda.pl

9

21 STYCZNIA (parzyste: 24-32, 37-43), RACŁAWICKA, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (28B), WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY (33-35A)

TACIAK GRZEGORZ

Radny

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość (Przewodniczący)

Komisja Gospodarki i Finansów (Przewodniczący)

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

taciak@um.ostroda.pl

10

TADEUSZA STĘPOWSKIEGO

HOCH HENRYK

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

 

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

hoch@um.ostroda.pl

11

11 LISTOPADA (1A-15), JANA PAWŁA II, KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, PRZECHODNIA, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (nieparzyste: 3-31), STEFANA CZARNIECKIEGO (parzyste: 2-14B)

BORZUCHOWSKI JAROSŁAW

Radny

Klub Radnych Nowoczesna Ostróda

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

borzuchowski@um.ostroda.pl

12

GRUNWALDZKA (1-11), JANA III SOBIESKIEGO, STEFANA CZARNIECKIEGO (parzyste: 16-18, 21-31, nieparzyste: 33-39), TADEUSZA KOŚCIUSZKI (1-28), WOJSKA POLSKIEGO

PODSIADŁO TOMASZ

Radny

 

Komisja Rewizyjna (Przewodniczący)

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

podsiadlo@um.ostroda.pl

13

21 STYCZNIA (parzyste: 16-20), PRZEDSZKOLNA, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (nieparzyste: 35-45), WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY (nieparzyste: 9-31)

KRAJEWSKI PIOTR

Rezygnacja

z dniem 05.04.2018 r.

 

 

 

 

14

21 STYCZNIA (1-15, nieparzyste: 17-33), ANDRZEJA SAMULOWSKIEGO, FRYDERYKA CHOPINA, GENERAŁA SIKORSKIEGO, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (parzyste: 30-32, 33-34, parzyste: 36-48, 49-73), STEFANA CZARNIECKIEGO parzyste: 32A-40A)

IWANIEC RYSZARD

Radny

 

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

(Przewodniczący)

Komisja Pomocy Społecznej ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

 

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

iwaniec@um.ostroda.pl

15

JANA LISZEWSKIEGO, JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, KAROLA MAŁŁKA, PIASKOWA, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (74-105), STEFANA CZARNIECKIEGO (parzyste: 42-50A, 63-69C), WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO

WASILEWSKI BARTŁOMIEJ

Radny

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

Komisja Pomocy Społecznej ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

wasilewski@um.ostroda.pl

16

1-DYWIZJI, ARMII KRAJOWEJ, DEMOKRACJI, DRWĘCKA (1-5), GRUNWALDZKA 13, HENRYKA SIENKIEWICZA, JOHANNA HERDERA, KOLEJOWA, STEFANA CZARNIECKIEGO (nieparzyste: 3-19A)

MAJEWSKA-PAWEŁKO AGNIESZKA

Radna

Klub Radnych Nowoczesna Ostróda (Przewodnicząca)

Komisja Rewizyjna

 

 

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

pawelko@um.ostroda.pl

17

GRUNWALDZKA (parzyste: 16-44), MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, SPORTOWA, STEFANA CZARNIECKIEGO (nieparzyste: 41-45), STEFANA ŻEROMSKIEGO, WARMIŃSKA  (parzyste: 2-6)

RUTKIEWICZ ANNA

Radna

Komisja Gospodarki i Finansów

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

rutkiewicz@um.ostroda.pl

18

GRUNWALDZKA (46-48), STEFANA CZARNIECKIEGO (nieparzyste: 49-55), WARMIŃSKA (nieparzyste: 1-3), WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY (2-7D)

WAWRZYŃSKI CEZARY

Radny

Klub Radnych Nowoczesna Ostróda

Komisja Pomocy Społecznej ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

wawrzynski@um.ostroda.pl

19

BOLESŁAWA CHROBREGO, RYCERSKA, STEFANA CZARNIECKIEGO (57-61), ZAWISZY CZARNEGO (parzyste: 2-6)

BERA TADEUSZ

Przewodniczący Rady Miejskiej

Klub Radnych Dobro Wspólne

 

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

bera@um.ostroda.pl

Przewodniczący Rady Miejskiej przyjmuje Interesantów w środy w godz. 14.00 - 15.30- UM, pokój Nr 214 (I piętro)

20

GRUNWALDZKA (62-72), PIASTOWSKA, ZAWISZY CZARNEGO (nieparzyste: 1-5A)

BRUŹDZIAK TOMASZ

Radny

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

 

Komisja Gospodarki i Finansów

 

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

bruzdziak@um.ostroda.pl

21

BOLESŁAWA PRUSA, C.K.NORWIDA, GRUNWALDZKA (nieparzyste: 17A-39), HANDLOWA, HURTOWA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JAGIENKI, JANA KILIŃSKIEGO, LALKI, SKŁADOWA, STANISŁAWA MONIUSZKI

SKASKIEWICZ MAREK

Radny

Klub Radnych Dobro Wspólne (Przewodniczący)

Komisja Pomocy Społecznej ds. Osób Niepełnosprawnych, ds. Rodziny i Zdrowia

(Przewodniczący)

Biuro Rady Miejskiej

89 642 94 21

skaskiewicz@um.ostroda.pl